HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 TEMMUZ 2024, CUMA

Aslan İnce olayında şok gelişme!!!

Aslan İnce olayında şok gelişme!!!
Tuna Gazetesi olayı, olay olmadan yarım saat önce duyurdu! Bu da yetmezmiş gibi bu saat itibariyle olayın kaza mı cinayet mi olduğu henüz belli değilken algı operasyonu ile Aslan İnce'nin kendini vurduğunu duyurdular. Oysaki daha olayın hangi silahla olduğu bile belli değil. Aslan İnce'ye pusu kuran Gemlikli zanlılar için jandarma geniş kapsamlı operasyon başlattı.
29.06.2021 00:00
Aslan İnce olayında şok gelişme!!!
Aslan İnce olayında şok gelişme!!!
Şüpheli ölümüyle şok yaratan Aslan İnce olayında ilginç bir gelişme dikkat çekti. Gece işyerinden çıktıktan sonra kendi silahıyla göğsünden aldığı kurşun yarası sonucu hayatını kaybeden Kabadayı dünyasının önemli isimlerinden Aslan İnce ile ilgili ilk haberi Yeni Tuna Gazetesi geçti. Lakin gazetenin haberine göre olay 4:00'da olmasına rağmen haber saat 3:33'de yapılıyor. Olayın cinayet mi kaza mı olduğu bile henüz netleşmemesine rağmen haberde algı operasyonu yapılarak Aslan İnce'nin kendi kendini vurduğu iddia ediliyor.
BİR ŞOK DA SABAH SAATLERİNDE YAŞANDI!!
Sabah saatlerinde minibüse binen bir bayanın yanına oturan bir genç bayana yönelik "Sesini çıkarma beni Aslan İnce görevlendirdi, seni koruyacağım" diyerek tehdit ettiği, Gemlik Terminalinde olayın ortaya çıkması sonrasında da mağdur bayan Orhangazi Emniyetine gelerek şikayetçi olduğu öğrenildi. Olay içinde olay var. Gelişmeleri takip ediyoruz. 3.Göz Hra

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--
logo

   E-posta: bilgi(@)ucuncugozgazetesi.com
Tüm hakları Üçüncü Göz Gazetesi adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.